Wilt u met uw Vereniging van Eigenaren (VvE) aan de slag met: energiebesparing, isolatie, toekomstbestendig onderhoud of de voorbereiding op aardgasvrij wonen? Wij helpen u op weg en organiseren dit najaar de cursus Verduurzaming VvE’s.

De cursus vindt plaats op 4 en 18 november en 2 en 16 december van 19.15–21.45 uur in het Dorpscentrum Oegstgeest. Tijdens vier interactieve bijeenkomsten leert u meer over de technische, juridische, financiële en organisatorische aspecten van verduurzaming. Ook is er aandacht voor subsidies, financieringsmogelijkheden en het opstellen van een concreet verduurzamingsplan voor uw eigen VvE.

Bent u bestuurslid van een VvE of commissielid binnen een VvE? Meld uw VvE dan vóór 20 september aan via: vveloket@oegstgeest.nl. Vermeld de naam en het adres van de VvE, het aantal appartementen, het bouwjaar en uw contactgegevens. 

Goed om te weten: Rond 30 september hoort u of u kunt deelnemen aan de cursus die gratis is voor VvE’s uit Oegstgeest. Er is plek voor maximaal 10 VvE’s en 16 deelnemers. Bij veel belangstelling organiseren we mogelijk een tweede cursus op vrijdagochtenden: 6, 13, 27 november en 11 december (9.30–12.00 uur).