Bestemmingsplan Rijnfront 2de partiele herziening

Burgemeester en wethouders maken bekend dat het ontwerp van het bestemmingsplan “2e partiële herziening bestemmingsplan Rijnfront” gedurende 6 weken als ontwerp ter inzage ligt.

Het ontwerpbestemmingsplan ligt ter inzage met ingang van donderdag 18 mei 2011 tot en met woensdag 29 juni 2011, derhalve gedurende 6 weken.

Het gebied van het ontwerp van het bestemmingsplan wordt globaal begrensd door de Oude Rijn, de gemeentegrens met Katwijk en de grens van het plangebied van het 4e uitwerkingsplan Rijnfront. In het ontwerpbestemmingsplan wordt met name de bouw van woningen mogelijk gemaakt.

Het plan is digitaal raadpleegbaar via www.ruimtelijkeplannen.nl (idnr= NL.IMRO.0579.BPRijnfrPartHerz2-ON01). 

Gedurende deze periode kunt u  het ontwerpbestemmingsplan inzien bij de centrale balie van het gemeentehuis Rhijngeesterstraatweg 13 in Oegstgeest op maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 08.30 uur tot 20.00 uur. Desgevraagd kan het plan op afspraak buiten kantooruren worden ingezien. U kunt daarvoor een afspraak maken via het secretariaat van het projectbureau Nieuw Rhijngeest, telefoon 071- 5191705.  

Gedurende de terinzagetermijn kan een ieder zijn zienswijze omtrent het ontwerp mondeling of schriftelijk kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Oegstgeest, postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest.

Documenten

- Advies Milieudienst West Holland (pdf, 112 KB);
- Rapport flora en fauna (pdf, 298 KB);
- Ambitietabel Duurzame stedenbouw (pdf, 194KB);
- Explosievenonderzoek (pdf, 70 mb);
- Verkeer en geluid (pdf, 392 KB);
- Watertoets (pdf, 164 KB).

U bent hier: wonen en burgerzaken » bestemmingsplannen » archief bestemmingsplannen ter inzage » bestemmingsplan rijnfront 2de partiele herziening

Overige links

English version

Naar boven