Nieuwe wijkindeling inzameling plastic
Wegens groot succes gaat de gemeente Oegstgeest in 2011 vaker uw plastic verpakkingen inzamelen. Vanaf 1 januari 2011 zamelen wij de zogenoemde 'plasticheroes'-zakken elke twee weken in. Op deze manier maken wij het u nog makkelijker om uw plastic afval gescheiden aan te bieden en zo een bijdrage voor het milieu te leveren.
Nieuwe inzamelwijken en -zakken
Vanaf 1 januari hebben wij voor de inzameling van plastic verpakkingen Oegstgeest in twee nieuwe wijken verdeeld: een wijk 'binnen de ruit' en een wijk 'buiten de ruit'. Om alvast aan de nieuwe inzamelwijken te wennen kunt u in het kaartje zien hoe de wijkindeling er vanaf 2011 uitziet. Ook nieuw is dat u nu ook bij de bibliotheek nieuwe inzamelzakken voor plastic verpakkingen kunt ophalen. Nieuwe zakken kunt u nu dus afhalen op het gemeentehuis, bij de gemeentewerf aan de milieustraat, bij de bibliotheek en bij het Gemeentecentrum aan de Lijtweg.
Afvalkalender 2011
Binnenkort vindt u als bijlage bij de Oegstgeester Courant de nieuwe afvalkalender voor 2011. Hierop staat het ophaalschema van zowel plastic afval als GFT- en restafval. Ook leest u meer informatie over de veranderingen bij de gescheiden inzameling van plastic afval
- 1 december 2010

