Hertegelen trottoir en vervangen bomen Regentesselaan

Sinds enkele jaren voert de gemeente in het kader van het zogenoemde rationeel wegbeheer herstelwerkzaamheden uit aan wegen en trottoirs. Voor 2010 staat het hertegelen van de trottoirs Regentesselaan op het programma.

Tevens worden de bomen vervangen die in een matige conditie zijn. De oorzaak hiervan is aantasting door de perenprachtkever en groeiplaatsomstandigheden. Vooruitlopend op het hertegelen worden de bestaande bomen verwijderd en nieuwe plantgaten gemaakt voor de aanplant van de nieuwe bomen. Als vervangende boom is gekozen voor een tulpen- of beverboom, de Magnolia kobus. De nieuwe bomen worden na het hertegelen geplant.

Het zal u bekend zijn dat de werkzaamheden overlast met zich meebrengen voor bewoners en passanten. Deze overlast, hinder of ongemak zal onder andere bestaan uit:

Zowel de aannemer van deze werkzaamheden als de gemeente Oegstgeest stellen alles in het werk om deze overlast zoveel mogelijk te beperken,  maar enige overlast is helaas onvermijdelijk. De bovenstaande werkzaamheden zullen worden uitgevoerd in de periode van 15 november t/m 17 december 2010 afhankelijk van de weersomstandigheden. Voor vragen en/of opmerkingen kunt u bellen met dhr. C. Grootveld, projectbegeleider, via telefoonnummer (071) 51 91 714.

verkeerstelling

U bent hier: nieuws » 2010 » 11 » 10 » hertegelen trottoir en vervangen bomen regentesselaan

Overige links

English version

Naar boven