Vervangen riolering Bloemenbuurt

Vragen naar aanleiding van inloopmiddag vervangen riolering Salvialaan, Korenbloemlaan en Floralaan

Wegen
Worden de 3 toegangspaden en het pad direct voor ons flatgebouw ook herstraat?

De drie toegangspaden worden herstraat tijdens het project. Het pad direct voor het flatgebouw is niet in eigendom van de gemeente en wordt dus niet meegenomen met de herstraatwerkzaamheden.

Wordt er nog wat gedaan aan het wandelpad / doorsteek tussen de Korenbloemlaan en de Salvialaan?

Wordt meegenomen bij de herstraatwerkzaamheden.

Wordt de stoep, zoals in de Papaverlaan, op stukken ontoegankelijk voor rolstoelen?

Aan de inrichting van de stoep verandert niets, behalve dat er bij het herstraten nieuwe tegels aangebracht worden.

Ter hoogte van brandgang tussen Korenbloemlaan 45 en 47 graag verlaging van het trottoir in het verlengde van de brandgang (i.p.v.de huidige situatie).

De huidige situatie wordt terug gebracht.

Wij hebben een privé-inrit in hoeverre wordt hier rekening mee gehouden m.b.t. riolering. Trottoirrand is nu gelijk aan wegdek.

Bestaande (privé)inritten blijven behouden. Mogelijk komen er wel inritblokken in plaats van verlaagde band.


Groen

Is het mogelijk dat er nieuwe bomen in de Korenbloemlaan komen, de oude zien er niet meer uit?

De oude bomen blijven vooralsnog gehandhaafd binnen het plan.


Verkeer

Is het mogelijk dat er meer parkeerplaatsen in de Korenbloemlaan komen?

Er komen binnen het plan geen extra parkeerplaatsen voor de Korenbloemlaan.

Ons aanrijdpunt is via de drempel Bijdorplaan - Dorpsstraat. Deze drempel is te hoog.

Dit valt buiten de werkgrens van het project. De melding wordt doorgegeven aan de afdeling BOR.

Worden tijdens de werkzaamheden maatregelen genomen om verkeer naar het winkelcentrum in goede banen te leiden? Naar verwachting zullen bewoners in de buurt van de Albert Heijn parkeren. Hier is het nu al vaak erg druk (weinig parkeerrruimte).

Het verkeer wordt door middel van borden omgeleid. De gemeente en de aannemer zullen er alles aan doen om de overlast zoveel mogelijk te beperken. Helaas kunnen we niet voorkomen dat er door de werkzaamheden extra (parkeer)overlast ontstaat voor de bewoners in de buurt.


Diverse

Wordt met bouwmateriaal e.d. rekening gehouden met de bouw van de flat De Orchidee?

De plannen voor De Orchidee zijn bekend. Waar mogelijk wordt afstemming gezocht tussen de werkzaamheden.

In hoeverre zijn werkzaamheden afgestemd op sloop/nieuwbouw aan de Floralaan (of viceversa)?

De werkzaamheden hebben ieder hun eigen planning. Wel wordt zoals hierboven al genoemd waar mogelijk afstemming gezocht tussen de werkzaamheden.

U bent hier: actueel » projecten » sanering riolering » vervangen riolering bloemenbuurt

Overige links

Naar boven